مدیرعامل جدید ستاد دیه کردستان منصوب شد

در جلسه ای که با حضور جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور و جوهری دادستان مرکز استان و رئیس هیئت مدیره ستاد دیه کردستان برگزار گردید ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چندین ساله گرجی زاده مدیرعامل اسبق ستاد دیه استان، محمد خسروی معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای کردستان پس از رای گیری و با هفت رای موافق به عنوان مدیرعامل جدید ستاد دیه کردستان معرفی گردید.

جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور در این جلسه فعالیت در ستاد مردمی دیه را کاری پرثواب و دارای اجری معنوی در نزد خداوند متعال دانست و گفت: از آغاز فعالیت آن تاکنون بالغ بر 96 هزار زندانی در کشور آزاد شده‌اند.

وی افزود: در سال گذشته 8 هزار نفر و 565 نفر که بالغ بر 722 میلیارد تومان بدهکار بودند در کشور آزاد شدند و سال گذشته نیز از کل تعداد زندانیان آزاد شده در کشور، بالغ بر 2 میلیارد و 88 میلیون تومان آن را شاکیان رضایت دادند که امری نیک و پسندیده است.

جولایی خیرین و نیکوکاران را حامیان اصلی ستاد دیه معرفی نمود و گفت: خوشبختانه سلامت اعضای هیئت مدیره ستاد دیه استان های سراسر کشور موجب ایجاد اطمینان خاطر در میان عموم مردم را فراهم نموده و همین امر شرایطی را فراهم آورده تا مردم و خیرین همیشه  در کارخداپسندانه آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد این ستاد را یاری می نمایند.