مقاله ها

جلسه هماهنگی گلریزان در دادگستری سنندج

مدیرکل زندانهای استان کردستان:

ستاد دیه استان کردستان همه ساله از باشکوه ترین جشن های گلریزان را در کشور برگزار می نماید.

جلسه هماهنگی جشن گلریزان با حضور رئیس کل دادگستری، مدیرکل زندانهای کردستان و سایر اعضای ستاد دیه این استان در محل سالن جلسات دادگستری کردستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان گرجی زاده مدیرکل زندانهای این استان با اشاره به این موضوع که ستاد مردمی دیه استان کردستان همه ساله از بزرگترین و بهترین جشن های گلریزان را در سطح کشور برگزار می نماید بیان داشت: خوشبختانه با همت مردم خیر و نوع دوست استان کردستان همه ساله شاهد افزایش کمک ها جهت آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد می باشیم که انشاءالله امسال نیز شاهد حضور پرشور مردم در جشن آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد خواهیم بود.

گرجی زاده با اشاره به این موضوع که ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای تهذیب نفس می باشد گفت: خانواده زندانیان نیازمند به خصوص زندانیان جرایم غیرعمد از قربانیان اصلی بزه می باشند و مردم خدادوست و مومن در این ماه مبارک می توانند با حضور در جشن گلریزان سهمی در این کار خداپسندانه داشته باشند.

گروسی رئیس کل دادگستری کردستان نیز ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه، برگزاری جلسه هماهنگی جشن گلریزان در اولین روز از ماه مبارک رمضان را به فال نیک گرفت و افزود: آمارها نشان می دهد که در جشن های گلریزان هرساله نسبت به سال گذشته کمک های مردمی بیشتری جذب شده و به این ترتیب تعداد زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد بهره مند از این کمک های نیز سیری صعودی داشته است.

رئیس کل دادگستری استان کردستان بر حضور پرشور مردم در جشن گلریزان امسال تاکید نمود و بیان داشت: هرچند که ستاد دیه کشور همه ساله حضوری فعال در آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد دارد اما کمک های مردمی دارای برکات ویژه ای است.

در پایان این جلسه مقرر گردید تا جشن گلریزان امسال در تاریخ 23 تیر ماه مقارن با 16 رمضان 1434 ه.ق برگزار گردد.